Спеціальні колеса
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00014699
 

Опис Спеціальні колеса

Вантажопідйомність: 30-400 кг
Діапазон робочих температур: від -10 до +60 ˚ С
Експлуатаційні характеристики колеса для будівельних лісів (серія 11): колеса і ролики призначені для застосування на будівельних лісах. Використовуються всередині приміщення і розраховані на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км/г. Мають низький опір кочення, високу стійкістью до впливу безлічі агресивних речовин. Гальмівна система даного колеса забезпечу надійну фіксацію зі зміщенням колеса щодо центру поворотного механізму. Це не тільки підвищує стійкість виробу, а й збільшує статичне навантаження. Колесо не залишає слідів на підлозі.
Експлуатаційні характеристики колеса для візків з пересуванням по сходах (∅ 125): колеса і ролики призначені для застосування на візках і тачках для переміщення вантажів по сходах, сходах. Використовуються як всередині приміщення, так і зовні. Мають низький опір кочення, високу стійкість до впливів навколишнього середовища, не вимагають догляду і відрізняються тривалим терміном служби.
Експлуатаційні характеристики колеса з гуми з поліпропіленовим центром (серія 22): Основа колеса з поліпропілену, контактний шар із синтетичної гуми. Підшипник ковзання, діапазон робочих температур від -10 до +40 ˚ С. Колеса і ролики призначені для застосування на різних візках, бетономішалках, компресорах, сміттєвих контейнерах та іншому пересувному обладнанні. Використовуються як в приміщеннях, так і поза такими і розраховані на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км / ч. Стійкі до впливів навколишнього середовища, не вимагають догляду і відрізняються тривалим терміном служби. Основа колеса з поліпропілену, контактний шар із синтетичної гуми.
Експлуатаційні характеристики колеса з гуми з металевим центром (серія 32): колеса і ролики цього типу призначені для застосування на транспортувальних візках, пересувному обладнанні для торгівлі в різних галузях промисловості і господарства. Використовуються як в приміщеннях, так і поза такими і розраховані на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км/г. При різких перебудуваннях можуть залишати сліди. Стійкі до впливів навколишнього середовища, практично не вимагають догляду і відрізняються тривалим терміном служби.
Спеціальні колеса

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Гіпермаркет Кастор Груп - лідируюча компанія в Україні, перший український бренд коліс і роликів. Ми пропонуємо широкий асортимент коліс:
- колеса...

Колеса для візків, колеса для штабелерів, колеса для рокли, підвилочні ролики, колеса для візка гідравлічної, колеса для тачки, колеса і ролики для вантажоп...

Поліамідні, поліуретанові, термостійкі (алюмінієві, чавунні, фенольні) колеса, колеса з нержавіючими кронштейнами, призначені для харчового обладнання...

Індустріальні колеса для візків, тачок, возів:
- колеса для візків
- колеса для обладнання та виробництва
- колеса для контейнерів

Колеса та ролики для меблів

 

Контакти

Кастор - Гіпермаркет коліс для візків, коліс і роликів
(основний офіс)

69000, Україна, Запорізька, Запоріжжя, просп. Соборный, будинок 160, офіс 13 этаж

Контактна особа

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create