Колеса з термопластичної смоли (серія 43)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00014643
 

Опис Колеса з термопластичної смоли (серія 43)

Колесо: Колесо термостійке з особливого фенольного складу з додаванням спеціальних волокон, відлитих під високим тиском і при високій температурі. Підшипник ковзання.

Діапазон робочих температур: від -40 до +300 ˚ С

Діаметр коліс: 80 мм, 100 мм, 125 мм, 150 мм, 160 мм, 200 мм

Вантажопідйомність: 150-300 кг

Кронштейн: Спеціальний термостійкий кронштейн виготовлений з пресованої сталі, оцинкований і полірований. Дворядний кульковий підшипник у поворотному вузлі. Інтервал між кульками в сепараторі визначений таким чином, щоб при розширенні від впливу температури метал кронштейна не перешкоджав функціональної роботі механізму повороту. Поворотний вузол може бути розібраний для профілактичного чищення деталей механізму, який оброблений термостійким мастилом. Термостійке мастило запобігає корозії кулькового сепаратора і вигоряння цинкового покриття кронштейна. Вісь колеса на болту.

Експлуатаційні характеристики: Термостійкі колеса і ролики серії «43» призначені для застосування в харчопереробних цехах і пекарнях. Використовуються всередині приміщення і розраховані на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км / год. Колеса стійкі до впливу води, більшості органічних розчинників, масел, кислот і багатьох інших агресивних середовищ; нетоксичні при впливі високих температур і відкритого вогню; сертифіковані для застосування в харчовій промисловості та в інших областях при робочій температурі до +280 ˚ С (короткочасно до + 300 ˚ С). Колеса забезпечують надійну роботу в холодильних камерах при температурі до -40 ˚ С. Крім того, зберігають працездатність при теплових ударах (різкому підвищенні або зниженні температури), а також при підвищенні температури до +350 ˚ С протягом 60 секунд. Колеса відрізняються дбайливим ставленням до поверхні підлоги.

Колеса термостійкі з фенольної смоли оброблені термостійкої пастою Wolfrakote top paste (від -25 ˚ C до +1000 ˚ С, після +200 ˚ С працює як сухе змащення). До складу пасти входять вуглеводневе масло й неорганічні тверді мастильні речовини. Паста не містить свинець, нікель, кадмій, барій і галогени. Має харчовий допуск. Паста є у вільному продажу. Розфасована в ємності від 2 до 750 р.

Колеса з термопластичної смоли (серія 43)

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Гіпермаркет Кастор Груп - лідируюча компанія в Україні, перший український бренд коліс і роликів. Ми пропонуємо широкий асортимент коліс:
- колеса...

Колеса для візків, колеса для штабелерів, колеса для рокли, підвилочні ролики, колеса для візка гідравлічної, колеса для тачки, колеса і ролики для вантажоп...

Поліамідні, поліуретанові, термостійкі (алюмінієві, чавунні, фенольні) колеса, колеса з нержавіючими кронштейнами, призначені для харчового обладнання...

Індустріальні колеса для візків, тачок, возів:
- колеса для візків
- колеса для обладнання та виробництва
- колеса для контейнерів

Колеса та ролики для меблів

 

Контакти

Кастор - Гіпермаркет коліс для візків, коліс і роликів
(основний офіс)

69000, Україна, Запорізька, Запоріжжя, просп. Соборный, будинок 160, офіс 13 этаж

Контактна особа

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create