Колеса термостійкі з чавуну (серії 48)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00014640
 

Опис Колеса термостійкі з чавуну (серії 48)

Колесо NORMA: Колесо термостійке з чавуну, підшипник ковзання. Контактна поверхня коліс піддається додатковій токарній обробці.

Колесо MEDIUM: Колесо термостійке з чавуну, підшипник ковзання, змащений ніпель. Колесо пофарбоване термостійкою емаллю. Контактна поверхня коліс піддається додатковій токарній обробці.

Колесо PROFESSIONAL: Колесо термостійке з чавуну, роликовий підшипник, змащений ніпель. Контактна поверхня коліс піддається додатковій токарній обробці.

Діапазон робочих температур: від -100 до +300 ˚ С

Діаметр коліс: 100 мм

Вантажопідйомність: 160-300 кг

Кронштейн MEDIUM: Кронштейн посилений. Виготовлений з пресованої сталі, оцинкований і хромований. Дворядний кульковий підшипник у поворотному вузлі, вісь колеса на болту.

Кронштейн PROFESSIONAL: посилений сталевий зварний, оцинкований і хромований, дворядний шарикопідшипник в поворотному вузлі із захисними ущільненнями і змащеннями ніпеля, частини поворотного вузла скріплені болтом з гайкою застопореною, вісь колеса на болту.

Експлуатаційні характеристики: Термостійкі колеса і ролики з чавуну зношуються не інтенсивно і призначені для застосування на візок і пересувному обладнанні для промислових печей. Використовуються всередині приміщення і розраховані на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км / ч. Мають низьким опором кочення, високою стійкістю до впливу безлічі агресивних речовин. Колеса забезпечують надійну роботу в холодильних камерах при температурі до -100 ˚ С. Крім того, зберігають працездатність при теплових ударах (різкому підвищенню або пониженню температури). Використовуються переважно на підлогах з металевим покриттям і на підлогах, покритих гранітною крихтою.

Колеса термостійкі з чавуну (серії 48)

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Гіпермаркет Кастор Груп - лідируюча компанія в Україні, перший український бренд коліс і роликів. Ми пропонуємо широкий асортимент коліс:
- колеса...

Колеса для візків, колеса для штабелерів, колеса для рокли, підвилочні ролики, колеса для візка гідравлічної, колеса для тачки, колеса і ролики для вантажоп...

Поліамідні, поліуретанові, термостійкі (алюмінієві, чавунні, фенольні) колеса, колеса з нержавіючими кронштейнами, призначені для харчового обладнання...

Індустріальні колеса для візків, тачок, возів:
- колеса для візків
- колеса для обладнання та виробництва
- колеса для контейнерів

Колеса та ролики для меблів

 

Контакти

Кастор - Гіпермаркет коліс для візків, коліс і роликів
(основний офіс)

69000, Україна, Запорізька, Запоріжжя, просп. Соборный, будинок 160, офіс 13 этаж

Контактна особа

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create