Увійти в еру цивілізації людство не могло до тих пір, поки не з'явилося колесо. Саме на ньому ми й виїхали з первісного ладу. Вдосконалюючи свій головний в історії винахід - колесо, людство стало просуватися шляхом прогресу і швидкості, яка постійно підвищується. Без коліс не обходилися ні бойові колісниці, ні чумацькі вози. Кермові колеса мали кораблі, за допомогою яких хоробрі мореплавці відкривали нові континенти. Без коліс ми не уявляємо сучасних транспортних засобів і жодного іншого механізму. І якщо найшвидший залізничний потяг рухається не колесами по рейках, а завдяки магнітній підвісці, все одно механізм його локомотива складається з десятка різноманітних коліщаток.

Тема цієї публікації - промислові колеса для візків та колеса і ролики для будь-якого обладнання. Без коліс і роликів не обходиться жодне виробництво.
Колеса для візків виробляють з різних матеріалів: гуми, пневматичної гуми, поліаміду, металу, поліуретану, пінополіуретану. Колеса складаються з:

 - шина - контактний шар або верхній шар колеса (ошиновка), який контактує з поверхнею підлоги, виготовляється з гуми, поліуретану та поліаміду. Також розрізняють монолітні промислові колеса, в цьому випадку колесо і ошиновка виконуються з одного матеріалу;
 - диск - основа колеса, виготовляють зі сталі, поліаміду, чавуну, алюмінію;
 - підшипник;
 - кронштейн (колесо з кронштейном називається - ролик).
Ролик - це пристрій, який складається з колеса (або більше одного коліс), кронштейна і (якщо необхідно) додаткових аксесуарів. Ролик може бути поворотним і неповоротним.

Поворотні ролики обертаються навколо своєї осі, підвищуючи маневреність колеса візка. Подвійне гальмо блокує поворотний рух колеса і поворотний рух кронштейна.
Неповоротні ролики жорстко фіксовані, тому не можуть повертатися навколо своєї осі, забезпечуючи стабільний напрямок руху візка.


Існують також підвилкові ролики. Підвилкові ролики - це ролики для гідравлічних візків і ролики для вантажопідйомної техніки.
Однією з найважливіших деталей таких роликів є підшипники.
Вони бувають декількох видів:
 - підшипники ковзання (найпростіші);
 - роликові підшипники;
 - кулькові підшипники.
Роликові підшипники компактні, довговічні, практично не вимагають догляду. Їх найчастіше використовують на колесах для візків транспортних. Кулькові підшипники відповідають найсуворішим вимогам щодо ходових якостей. Використання таких роликів оптимальне при високих темпах експлуатації візків.

За європейськими стандартами при встановлених на візок чотирьох коліс, навантаження розраховують на три колеса. Тому що на нерівній основі, за наявності порогів або виїмок, одне з них ненадовго втрачає зчеплення з поверхнею.

Колеса для візків, а також колеса і ролики для будь-якого обладнання, про які ми розповімо, розраховані для ручного пересування зі швидкістю 4 км/год. В деяких випадках допускається пересування на кулькових підшипниках зі швидкістю понад 4 км/год при значній втраті вантажопідйомності колеса.
Зрозуміло, що на кожному виробництві хочуть мати надійні довговічні візки, які мають низький опір до ковзання, що забезпечує легке пересування. Це залежить від колеса для візків. Тому виникає питання: де купити колеса для візків, щоб налагодити швидке і ефективне виробництво.

Проведеними випробуваннями встановлено, що одні з найкращих коліс постачає приватне підприємство «Кастор Компані». Це підтвердила і виставка «Метал. Обладнання. Інструмент», яка 11-13 лютого відбулася у Львові і де колесами від« Кастор Компані» цікавилися безліч відвідувачів.
«Кастор Компані» (м. Запоріжжя) - перша спеціалізована компанія в Україні з продажу промислових коліс і роликів у найширшому асортименті. Колеса для візків, колеса і ролики представлені провідними виробниками коліс в світі. Компанія «Кастор» реалізує колеса і ролики 24 серії.
Колеса на гумовому ходу представлені 21, 23, 24, 25, 31, 27 і 28-29 серіями.

Колеса для візків серії 23 - апаратні колеса і ролики, призначені для різноманітних візків, для пересувного медичного обладнання, для візків, які використовуються всередині приміщень харчових і промислових цехів. Розраховані на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км/год. Мають низький опір до ковзання, не залишають слідів від тертя, не забарвлюють поверхню підлоги. Основа колеса виготовлена з поліаміду, контактний шар з сірої гуми без протектора. Колеса мають захисні ковпаки. Кронштейн пресований з листової сталі, оцинкований і хромований, дворядний кульковий підшипник у поворотному вузлі, вісь колеса на болту. Гальмівний механізм (усі елементи виготовлені з металу), встановлений на кронштейні, блокує поворотний вузол і одночасно фіксує поворот колеса.

Серія 23 має кілька десятків моделей, серед яких колеса без кронштейна, колеса поворотні з отвором, колеса поворотні з отвором і гальмом, колеса поворотні з різьбою, колеса поворотні з різьбою і гальмом, колеса поворотні з кріпильною панеллю і колеса неповоротні з кріпильною панеллю. Всі вони мають підшипники ковзання, зовнішній діаметр від 50 до 125 мм і вантажопідйомність від 40 до 130 кг (залежно від моделі). Розмір кріпильної панелі залежно від моделі від 60х60 до 76х76 мм.

Колеса для візків серії 24
- колеса і ролики з термопластичної сірої гуми, відрізняються від попередніх зовнішнім діаметром (від 80 до 200 мм), вантажопідйомністю (від 70 до 190 кг). Вони мають роликові підшипники.

Колеса для візків серії 25
(Новинка!) - апаратні колеса і ролики призначені для пересування візків у закладах харчування, для лікарняних ліжок і спеціального медичного обладнання. У колесах встановлені кулькові підшипники. Головною їх перевагою є дизайн, гігієнічність і невисока ціна.

Колеса для візків серії 31 - колеса і ролики із стандартної чорної гуми, мають вантажопідйомність від 60 до 250 кг. Обід і кронштейн пресовані з листової сталі, оцинковані та хромовані. Лита гумова шина чорного кольору. Дворядний кульковий підшипник у поворотному вузлі захищений ковпаком від пороху. Колеса і ролики серії 31 призначені для транспортних візків, які використовуються в різних галузях промисловості, для сміттєвих контейнерів, для торговельного та транспортного устаткування.

Колеса для візків серії 27.
Серед коліс на гумовій основі найбільшу вантажопідйомність мають колеса для візків серії 27 (від 200 до 400 кг) - це колеса з еластичної гуми з алюмінієвим центром. Їх основа виготовлена ​​з алюмінію. У колесі встановлені два прецизійних кулькових підшипники. Еластична лита гумова шина виготовлена ​​зі спеціальної гумової суміші і вулканізована на алюмінієву основу. Колеса використовують на візках для перевезення виробів зі скла, на будівельній техніці.
На ручних візках, у тому числі садових, на дорожньо-будівельному обладнанні добре зарекомендували себе пневматичні колеса серії 28 на пневматичних або суцільнолитих шинах. Вантажопідйомність таких коліс від 90 до 200 кг. Тиск повітря в пневматичних шинах, як у легкових автомобілів (1,6-2,0 атм.)

Проколобезпечні колеса
Серед пневматичних коліс відрізняються проколобезпечні колеса серії 29. Вони мають відмінні амортизаційнимі характеристики і характеризуються дбайливим ставленням до поверхні підлоги. Вантажопідйомність таких коліс: 130-170 кг. Виготовляються з пінополіуретану. Призначені для переміщення легких вантажів на грубому покритті і пересіченій місцевості. Пінополіуретанові колеса застосовуються на садових візках, ручних візках, дорожньо-будівельному обладнанні.
Колеса для візків з поліуретану серії 51, 52, 53 отримали найбільше застосування у виробництві по відношенню до таких якостей як вантажопідйомність - ціна. Вантажопідйомність поліуретанових коліс і роликів вища, ніж у коліс із стандартної гуми. У той же час колеса і ролики з поліуретану мають таку ж еластичність, як і колеса з гуми. Основа коліс для візків серії 51, 52 і 53 виготовлена ​​з поліаміду світло-сірого (серія 51) і білого (серії 52, 53) кольору. Контактний шар - з поліуретану синього (серія 51) і червоного (серії 52, 53) кольору. Колеса розраховані на вантаж від 70 до 300 кг (серія 51), від 100 до 300 кг (серія 52) і від 250 до 600 кг (серія 53).

Здвоєні великовантажні колеса 55 серії
Найбільше навантаження випробовують колеса для візків серії 54, 55, 56, 58 - великовантажні колеса з поліуретану - вантажопідйомність від 160 до 7000 кг. Основу таких коліс виготовляють з чавуну, контактний шар - з поліуретану, відлитого під тиском. У кожному колесі - два кулькових підшипники. Колеса використовують на візках для пересування верстатів та інших механізмів. У великовантажних колесах серії 58 здвоєні колеса, які витримують навантаження до 7 тонн.

Поліамідні колеса серії 45
Поліамідні колеса для візків представлені 3 серіями - колеса і ролики з поліаміду серії 45, 46, 46Н. Колеса для візків серії 45 з поліаміду володіють високою механічною міцністю і низьким опором коченню, вони корозійно-стійкі та протистоять дії безлічі агресивних хімічних речовин і сполук. Поліамідні колеса і ролики серії 45 мають найнижчу цінову пропозицію серед всіх великовантажних коліс. Поліамідні колеса серії 46 є колесами для громадського харчування, для харчових, сирних і ковбасних цехів, на медичному та лабораторному технологічному обладнанні. Поліамідні колеса в нержавіючих кронштейнах серії 46Н застосовуються у вологих і агресивних середовищах, на підприємствах з підвищеними вимогами до корозійної стійкості роликів.

Термостійкі колеса із чавуну
Компанія реалізує і інші монолітні термостійкі колеса серій 41, 43, 44, 48. Колеса серій 43 - термостійкі колеса з термопластичної смоли - виготовлені з фенольного складу з домішкою спеціальних волокон. Діапазон робочих температур від -40 до +300°С. Колеса серій 44 і 48 - термостійкі колеса з чавуну - виготовлені з термостійкого чавуну. Діапазон температур від -100 до +300°С. Такі термостійкі колеса застосовуються в промислових печах і пекарнях. Термостійкі колеса серії 41 виготовляються з високоякісного алюмінію зі стійкістю від -40 до +400˚С. Термостійкі колеса і ролики з алюмінію серії «41» призначені для застосування в харчопереробних цехах і пекарнях. За зносостійкістю і збереженням поверхні підлоги займають середню позицію між колесами з термопластичної смоли і колесами з чавуну.

Колеса для будівельних риштувань
В асортименті коліс компанії спеціальні колеса і ролики для будівельних риштувань, для пересування по сходах.
Серед новинок - колеса і ролики термостійкі з алюмінію (діапазон температур від -40 до +400°С), візки ручні гідравлічні, вантажопідйомністю 2 000 - 2 500 кг, візки платформні, вантажопідйомністю 500 - 600 кг.
Асортимент коліс і роликів «Кастор Компані» настільки широкий, що ними можна оснастити візки та інше обладнання якого завгодно призначення.