Сер Ісаак Ньютон - один з найвидатніших учених в історії. Його наукова цікавість процвітала з раннього віку. У тринадцять років він уже захоплювався конструюванням різних моделей. Одного разу він вирішив удосконалити шкільний стілець, на якому можна було добиратися до школи швидко і легко, прикріпивши до нього те, що зараз ми називаємо колеса для візків. Сьогодні закони руху Ньютона є основним правилом, якими керуються галузі обробки матеріалів і впливають на вибір коліс для візків.

Колеса для візків будуть залишатися у спокої, поки, на них діє опір. Завдання - звести до мінімуму зусилля, необхідні, для переміщення коліс, які прикріплені до візків, тачок, рокл, штабелерів, навантажувачів та іншого пересувного електрообладнання. Тип колеса вплине на кількість сили, необхідної для переміщення візка. Наприклад, загальне правило: чим більше коліс для візків, тим легше їх переміщення. Також матеріал колеса може істотно вплинути на кількість прикладених зусиль. Деякі колеса володіють більшим тертям з землею, ніж інші. Наприклад, поліамідні колеса для візків володіють низьким опором коченню і легко пересуваються по гладких бетонних підлогах, де мінімальне зчеплення з поверхнею підлоги. Гумові колеса для візків мають стійкий протектор і їх тяговий опір в три рази більший, ніж у такого ж розміру колеса з жорстким контактним шаром.

Другий закон руху, що стосується відношення між масою, прискоренням і силою, яка додається до переміщуваного колеса. Прискорення колеса прямо пропорційне силі, що діє, і обернено пропорційне масі візка. Для того, щоб протидіяти другому закону, колеса з гальмом запобігають руху візка. Але якщо його маса або навантаження на візок недооцінене, то колесо з гальмом не зможе запобігти руху.

Нарешті, третій закон руху, що для кожної дії є одна протилежна дія. Колеса для візків, за цим законом, дозволяють пересуватися по будь-якій поверхні при правильному підборі з певними умовами.
Ці закони руху - основа фізики і класичної механіки, і вони є особливо важливим фактором при виборі колеса для візків. Все не так просто, як яблуко, що падає з дерева!

Джерело: http://kastor.in.ua - колеса для візків "Кастор Компані".