Серед всіх типів коліс та роликів, пропонованих на ринку України, є колеса, які завжди працюють на межі можливостей. Це термостійкі колеса і ролики різних серій, які комплектуються сталевим поворотним кронштейном. 


 

 

Часто навіть європейські виробники комплектували термостійкі колеса кронштейнами від стандартних серій. В цьому нема нічого кримінального.  У Європі більш досконалі і сучасні печі. Вони мають верхню або центральну подачу гарячого повітря. Тому термостойкі колеса менш схильні до дії високих температур і зношуються не інтенсивно.

В Україні та Росії ситуація інша. По-перше, печі дуже часто мають нижню подачу гарячого повітря, по-друге, покриття підлоги найчастіше не ідеально і користі колесам і роликам також не приносить.

Ми тривалий час також комплектували термостійкі колеса стандартним поворотним кронштейном. Але кілька місяців тому ми отримали кілька ідентичних відгуків про те, що поворотний механізм кронштейна не ефективно працює в печі після приблизно року експлуатації термостійкого колеса. Відбувається закисание кульок опорного підшипника і заклинює сам поворотний механізм.

Ми з'ясували, що в процесі експлуатації наші клієнти час від часу змазують поворотний вузол кронштейна стандартними мастилами, які швидко вигоряють і закоксовивается весь поворотний механізм. Згодом вимити цей склад неможливо навіть за бажання.

Ми дуже уважні до рекомендацій наших клієнтів. А також постійно удосконалюємо нашу продукцію і наші методи роботи на ринку. Тому було прийнято рішення про постачання на український ринок спеціалізованих термостійких кронштейнів від італійського виробника-компанії  Aldo Valsecchi S.p.A. (бренд AVO).

За умовою постачання всі кронштейни оброблені термостійкої мастилом, яка витримує теплове навантаження в 300 С °. Крім того, поворотний механізм термостійкого кронштейна надійно зафіксований болтом з гайкою. На кронштейнах, що поставляються раніше, поворотний механізм був зафіксований заклепкою і не підлягав розбиранню.

Тепер після тривалої експлуатації колесо можна розібрати, промити і додатково змастити поворотний механізм спеціальної термостійкою пастою. Після чого
термостійке колесо не один рік буде радувати Вас своєю роботою.