Про компанію

Гіпермаркет коліс для візків, коліс та роликів

ПП «Кастор Груп» - перша спеціалізована компанія в Україні, що продає індустріальні колеса для візків, колеса та ролики у найбільш широкому асортименті. При роботі з клієнтом ми максимально уважні до найдрібніших деталей замовлення.

Колеса для візків для всіх - від підприємця до гіганта промисловості

Колеса та ролики для обладнання потрібні у всіх сферах обслуговування та виробництва. ПП «Кастор Груп» продає індустріальні колеса для візків, колеса та ролики в особливо широкому асортименті. При роботі з клієнтом ми максимально уважні до найдрібніших деталей замовлення. Наші працівники готові надати відповідь на найскладніше технічне питання і надати допомогу в підборі колеса для Вашого виробу. «Кастор Груп» - єдина компанія, де розробили та випустили каталог коліс та роликів. Каталог є максимально простим і зручним, та ще до контакту з фахівцями «Кастор Компані» клієнт зможете скласти повне уявлення про асортимент.

Перша в Україні компанія, яка має сертифікат якості на всі колеса та ролики

В асортименті Кастор Груп колеса для візків, колеса та ролики від світових брендів, які мають завойовану репутацію та високу якість коліс та роликів.
Стабільно висока якість коліс та роликів від «Кастор Груп» підтверджена сертифікатами якості УкрСЕПРО. «Кастор Груп» перша в Україні компанія, яка має сертифікат якості на всі колеса та ролики. Причому якість коліс підтверджується із року в рік. Випробування проводились на ДП "Запоріжжястандартметрологія".

Замовлення коліс і роликів KASTOR - безкоштовна доставка, система знижок, гарантії

«Кастор Груп» має свої представництва по всій Україні, завдяки чому клієнт отримає своє замовлення в найкоротші строки. Надаємо гарантії на всю продукцію в залежності від серії коліс (при умові дотримання гарантійних умов).

ТМ KASTOR - професійне просування коліс і роликів для візків на ринок України

«Кастор Груп» має зареєстровану торгову марку Kastor ®
Сьогодні бренд "KASTOR" чітко асоціюється у наших клієнтів з основною діяльністю компанії - професійним просуванням коліс і роликів для візків на ринок України.
"KASTOR" - Вища якість. Зроблено в Україні!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Гіпермаркет Кастор Груп - лідируюча компанія в Україні, перший український бренд коліс і роликів. Ми пропонуємо широкий асортимент коліс:
- колеса...

Колеса для візків, колеса для штабелерів, колеса для рокли, підвилочні ролики, колеса для візка гідравлічної, колеса для тачки, колеса і ролики для вантажоп...

Поліамідні, поліуретанові, термостійкі (алюмінієві, чавунні, фенольні) колеса, колеса з нержавіючими кронштейнами, призначені для харчового обладнання...

Індустріальні колеса для візків, тачок, возів:
- колеса для візків
- колеса для обладнання та виробництва
- колеса для контейнерів

Колеса та ролики для меблів

 

Контакти

Кастор - Гіпермаркет коліс для візків, коліс і роликів
(основний офіс)

69000, Україна, Запорізька, Запоріжжя, просп. Соборный, будинок 160, офіс 13 этаж

Контактна особа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create