Про компанію

Гіпермаркет коліс для візків, коліс та роликів

ПП «Кастор Компані» - перша спеціалізована компанія в Україні, що продає індустріальні колеса для візків, колеса та ролики у найбільш широкому асортименті від провідних виробників. Підприємство засноване в 2006 році і здійснює поставки промислових коліс та роликів зі спеціалізованих фабрик Європи та Азії. Кожен з наших партнерів має свою гаму продукції з найбільш конкурентними пропозицією ціни і якості. Ми вибрали найкраще від провідних виробників і пропонуємо споживачам лише сильні сторони кожного з них. Ми представляємо бренди «Кastor», «RES», «DС», а співпраця більшості наших конкурентів з одним тільки закордонним партнером не може надати кінцевому споживачу, тобто Вам, як цінового, так і асортиментного переваги. При роботі з клієнтом ми максимально уважні до найдрібніших деталей замовлення.

Колеса для візків для всіх - від підприємця до гіганта промисловості

Колеса та ролики для обладнання потрібні у всіх сферах обслуговування та виробництва. ПП «Кастор Компані» продає індустріальні колеса для візків, колеса та ролики в особливо широкому асортименті. При роботі з клієнтом ми максимально уважні до найдрібніших деталей замовлення. Наші працівники готові надати відповідь на найскладніше технічне питання і надати допомогу в підборі колеса для Вашого виробу. «Кастор Компані» - єдина компанія, де розробили та випустили каталог коліс та роликів. Каталог є максимально простим і зручним, та ще до контакту з фахівцями «Кастор Компані» клієнт зможете скласти повне уявлення про асортимент.

Перша в Україні компанія, яка має сертифікат якості на всі колеса та ролики

В асортименті Кастор Компані колеса для візків, колеса та ролики від світових брендів, які мають завойовану репутацію та високу якість коліс та роликів.
Стабільно висока якість коліс та роликів від «Кастор Компані» підтверджена сертифікатами якості УкрСЕПРО. «Кастор Компані» перша в Україні компанія, яка має сертифікат якості на всі колеса та ролики. Причому якість коліс підтверджується із року в рік. Випробування проводились на ДП "Запоріжжястандартметрологія".

Замовлення коліс і роликів KASTOR - безкоштовна доставка, система знижок, гарантії

«Кастор Компані» має свої представництва по всій Україні, завдяки чому клієнт отримає своє замовлення в найкоротші строки. Ми пропонуємо безкоштовну доставку індустріальних коліс для візків, коліс та роликів по Україні та в країни СНД - від 12 до 36 годин. При замовленні коліс та роликів з сайту діє знижка 3% від базової вартості. Надаємо гарантії на всю продукцію в залежності від серії коліс (при умові дотримання гарантійних умов).

ТМ KASTOR - професійне просування коліс і роликів для візків на ринок України

«Кастор Компані» має зареєстровану торгову марку Kastor ®
Сьогодні бренд "KASTOR" чітко асоціюється у наших клієнтів з основною діяльністю компанії - професійним просуванням коліс і роликів для візків на ринок України.
"KASTOR" - Вища якість. Зроблено в Україні!

 
 

Контактна особа

Контакти

Кастор - Гіпермаркет коліс для візків, коліс і роликів
(основний офіс)

69057, Україна, Запорізька, Запоріжжя, Брянська, будинок 10
 
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create